CHAMELEON DESIGN
Infolinka, konzultace:

Nábytek+420 607 557 233,
(remove XX) info XX @chameleondesign XX .czKOUPELNOVÝ NÁBYTEK

MODERNÍ A DESIGNOVÝ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK NA MÍRU.

 

Jsme si vědomi, že koupelna je místem odpočinku, kde je možné relaxovat a uvolnit se od všedních starostí, a proto jsme se rozhodli nabídnout pomocnou ruku všem, kteří si právě toto místo chtějí vyladit podle svých představ.

Nášim dílkem do mozaiky celkové rekonstrukce koupelny je MODERNÍ KOUPELNOVÝ NÁBYTEK PRO KAŽDÉHO.

Vytvořili jsme řadu koupelnového nábytku pro ty kteří při výběru umyvadla preferují umyvadla na desku či zápustná umyvadla.

Základem naší řady koupelnového nábytku je deska pod umyvadlo v několika provedeních, rozměrech a široké nabídce dekorů.

Desky pod umyvadlo nabízíme jak ve 3 základních rozdělení: Příjemně variabilní  ILLUSTRO, dřevěné materiály WOODex a velice kvalitní materiály řady PRESS

Veškeré materiály pro výrobu těchto desek jsou pečlivě vybrány, tak aby byli odolné proti vodě a splňovali kompatibilitu s dnešní nabídkou obkladů a dlažeb.

Jelikož si uvědomujeme, že v koupelně je nutné mít i uložné prostory vytvořili jsme řadu odkládacích skříněk do koupelny, které nabízíme ve stejných dekorech jako desky pod umyvadlo a nábytku ILLUSTRO.

Veškeré zobrazené produkty jsou výhradně vyrobeny námi a navrženy spolu se zákazníky..

Každou vzorovou skříňku nabízíme v několika rozměrech a ve vybraných  dekorech které je možno kombinovat jak v lesku tak matu.

Veškeré dekory jsou k náhledu na hlavní liště Dekory a barvy.

 

Pro ty kteří preferují pod umyvadlem spíše skříňku máme širokou nabídku skříněk pod umyvadlo na desku či do desky také ve všech barevných variantách našeho vzorníku. Tyto skříňky lze samozřejmě kombinovat s horními skříňkami ve stejném dekoru.